Türkiye'nin en popüler taze et & şarküteri markalarından Nebyan Doğal olarak geniş ürün yelpazemiz, gıda hassasiyeti olan çocuklardan,gurme yetişkinlere kadar binlerce ailenin evine, restoranların tabaklarına konuk olmaktayız. Şimdi aynı özeni, kaliteyi ve patili dostlarımız için sunmaktan gurur duyuyoruz.

2022 yılıyla birlikte, patili dostlarımız için katkısız ödül mamaları üretmek için, gıda ve et üretiminde nesiller boyu süren bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı kullanmaya karar verdik. Hammadde tedariğinden, üretim ve paketlemeye kadar tüm süreçlerimizde uluslararası standartlara özenle bağlı kalıyoruz.

Aynı zamanda Nebyan Doğal şirketimizin hayvancılık merkezi de olan Samsun'daki yüksek kapasiteli fabrikamız AB, ABD ve Kanada için gerekli bütün sertifikalara sahiptir. Yüksek üretim kapasitemize rağmen bütün ürünlerimizi zanaatkâr kasaplar olarak aynı titizlikle yürütüyoruz.

Tüm ürünlerimiz usta kasaplarımız tarafından özenle hazırlanmakta, veteriner hekimlerimiz tarafından sağlık kontrolleri yapılmakta ve Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış analiz sertifikaları ile ihraç edilmektedir.

Ürünlerimizi AB, ABD ve Kanada'daki tüketicilere kendi markamızla, toptan (bulk) veya kendi marka seçenekleriyle ihraç ediyoruz. Müşterilerimiz için Doypack, vakum poşet ve polybag ambalaj alternatiflerimiz mevcuttur.

Sıfır atık gıda sistemlerinin savunucusuyuz ve en yüksek kalitede ödül mamaları oluşturmak için kendi et işleme tesisimizin yan ürünlerini kullanıyoruz.

Tüm malzemelerimiz, güvenilir yerel üreticiler tarafından veteriner gözetiminde ve düzenli sağlık kontrolleriyle yetiştirilen, serbest dolaşan ve antibiyotik testi yapılmış hayvanların sakatat ve etlerinden elde edilir.

Ödül maması üretimimizde de insan gıdasında uyguladığımız standartları uyguluyor ve hiçbir katkı maddesi, renklendirici, koruyucu madde kullanmıyoruz.

Hayvancılıktan son tüketiciye ulaşana kadar, gıda üretimi söz konusu olduğunda doğru hammadde tedariğininen önemli konu olduğunu biliyoruz.

Bizim bütün süreçlerimiz protein açısından zengin, temiz, insanların tüketebileceği, değerli hammaddeye ulaşımdaki imkanlarımızla başlar ve değerli hammaddeyi en titiz ve teknolojik üretim sistemleriyle ürüne çevirmekle devam eder.